Міськрайонна газета

КОМПЛЕКСНИЙ РОЗГЛЯД ПРОБЛЕМ РАЙОНІВ ДОЗВОЛЯЄ ПРИЙМАТИ СПІЛЬНО ВИПРАЦЮВАНІ РІШЕННЯ, – МИКОЛА КЛОЧКО

На останній апаратній нараді при голові облдержадміністрації зосередили увагу на соціально-економічному розвитку Шосткинського району

Першочергово очільника Сумщини цікавили питання залучення інвестицій у район, допомога учасникам АТО, існуючі проблеми та бачення місцевими керівниками шляхів їх вирішення.

«Коли ми розглядаємо проблеми кожного району комплексно, у процесі живого спілкування, за всіма напрямками, відповідно приймаються спільно випрацювані та ефективні рішення щодо виходу із проблемних ситуацій», – наголосив Микола Клочко.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської райдержадміністрації Віктор ЖДАМІРОВ серед найгостріших проблем регіону назвав транспортне сполучення та стан доріг, а також низьку закупівельну ціну на молоко та м'ясо.

За словами Миколи Клочка, при розгляді будь-якого питання так чи інакше  все зводиться до проблем дорожньої інфраструктури, тому і наголосив на необхідності тісної співпраці та співфінансування ремонту шляхів.

«Перш за все, мене цікавить, як ви взаємодієте з керівниками господарств, аграрними виробниками, щоб вони брали участь у здійсненні ремонту доріг. Адже стан шляхів постійно погіршується і за їхньої безпосередньої участі при перевезенні сільськогосподарської продукції, зокрема через перевищення вагових обмежень на дорогах», – наголосив очільник Сумщини.

Як додав директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександр СІТАК, власних фінансових ресурсів для вирішення актуальних проблем у районі недостатньо. Тому необхідно актуалізувати процес добровільного об’єднання територій, щоб отримувати кошти субвенції, передбачені виключно на потреби об’єднаних територіальних громад.