Міськрайонна газета

ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ РАЙОНУ ПОВИННІ ОТРИМАТИ ВИЧЕРПНУ ДОПОМОГУ ВІД ВІДПОВІДНИХ ДЕРЖАВНИХ СТРУКТУР У ЗВ’ЯЗКУ З ПЕРЕДАЧЕЮ НА МІСЦЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ МІГРАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ»

Таке завдання поставив виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації на апаратній нараді, де була заслухана інформація виконуючої обов’язки начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Шосткинської районної державної адміністрації Наталії Головчук про хід виконання за І квартал 2016 року розпорядження голови Сумської облдержадміністрації від 19.01.2011 № 16 “Про організацію подання відомостей органам ведення Державного реєстру виборців”.

На виконання цього розпорядження відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Шосткинської райдержадміністрації проводиться постійна робота щодо щомісячного отримання та опрацювання відомостей про виборців від організацій та установ, які згідно ст. 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” є суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення.

Відповідно до ч. 15 ст. 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” проведено зміни щодо уточнення адресного регістру по Шосткинському району. За звітній період було перейменовано 143 вулиці, провулки та одне село.

Сформовано три подання до Центральної виборчої комісії щодо зміни довідника виборчих дільниць, які були затверджені постановами Центральної виборчої комісії.

29.03.2016 року відділом було проведено семінар-нараду з представниками організацій та установ, які є суб’єктами подання відомостей щомісячного періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, на якій учасники отримали зразки форми подань з відомостями про виборців та на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

Кожного місяця до 5 числа відділ отримує від 25 організацій і установ району та міста мінімум 52 відомості, які потім ретельно перевіряються та опрацьовуються. Крім того отримуються засобами АІТС через інші відділи відомості щодо виборців, які зареєстровані в районі, але зміни щодо яких відбулися в інших регіонах. Такі переадресування та звернення інших відділів, а також доручення Служби розпорядника Державного реєстру виборців  отримуються та опрацьовуються практично щодня. Систематично співробітники відділу проходять тестування на порталі ЦВК щодо знання законодавства, роботи в системі АІТС “ДРВ” та володіння комп’ютерною технікою.

На сьогоднішній день в АІТС “ДРВ” по Шосткинському району значаться:

  • 17664 виборці, що приблизно на 140 осіб менше, ніж за минулий рік
  • 14 недієздатних осіб
  • 1143 осіб, не здатних самостійно пересуватись
  • 363 вулиці та 12636 будинків