Міськрайонна газета

„ТУБЕРКУЛЬОЗ, ШЛЯХИ ЙОГО ЗАРАЖЕННЯ ТА ЗАПОБІГАННЯ”

У березні 2016 року Шосткинським районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді було організовано та проведено захід «Туберкульоз, шляхи його зараження та запобігання» до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз для молоді, яка відбуває покарання в ШВК УДПтС України в Сумській області (№ 66).

Для участі у заході було запрошено лікаря – фтизіатра Шосткинського міжрайонного протитуберкульозного диспансера Віктора Третяка.

Під час заходу для учасників лікарем - фтизіатром було прочитано лекцію на тему: «Туберкульоз, шляхи його зараження та запобігання».

У ході лекції слухачі отримали інформацію про мікобактерію туберкульозу та її властивості, джерела інфекції, шляхи поширення збудника туберкульозу, прояви захворювання, ознайомилися зі станом епідситуації з захворюванням на туберкульоз та смертність від цієї хвороби в умовах соціально – економічного неблагополуччя на території Шосткинського району та  України.

Наприкінці заходу лікарем - фтизіатром  були надані роз`яснення та поради щодо практичних дій для попередження захворювання, своєчасного виявлення туберкульозу на ранніх стадіях і його лікування.