Міськрайонна газета

ПРО ВИКОНАВСЬКУ ДИСЦИПЛІНУ ТА СТАН ВИКОНАННЯ РОЗПОРЯДЧИХ ДОКУМЕНТІВ У І КВАРТАЛІ 2016 РОКУ

Доповідала на апаратній нараді при виконуючому обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Вікторі Ждамірові завідувач сектору контролю та звернень громадян апарату Шосткинської райдержадміністрації Ірина Скрипка.

Упродовж І кварталу 2016 року до Шосткинської райдержадміністрації надійшло 1152 документи, з них: 13 документів центральних органів влади; 96 розпоряджень та 3 доручення голови Сумської обласної державної адміністрації, 4 рішення обласної ради, решта 1036 -  листи. Від Сумської ОДА було отримано 334 листи,  встановлені терміни реагування містили 289 документів.

За звітний період через загальну реєстрацію пройшло 886 документів. До Сумської обласної державної адміністрації було направлено 371 інформацію. В дану цифру входить 94 інформації, направлених на виконання розпоряджень, доручень (протокольних доручень) голови Сумської обласної державної адміністрації.

Упродовж І кварталу 2016 року головою Шосткинської районної державної адміністрації видано 202 розпорядження та 1 доручення. В названу кількість входить 19 розпоряджень, виданих головою Шосткинської райдержадміністрації на виконання  розпорядчих документів голови Сумської обласної державної адміністрації, які передбачали таке завдання.

Упродовж І кварталу 2016 року на контроль взято 39 розпоряджень та 3 доручення голови Сумської ОДА та 30 розпоряджень голови Шосткинської РДА. Знято з контролю 16 розпорядчих документів голови райдержадміністрації.

За звітний період проведено 13 апаратних нарад при виконуючому обов’язки голови райдержадміністрації. На нарадах заслухано 6 звітів начальників про роботу відділів та управлінь, 8 інформацій про хід виконання законів України, про стан виконання розпоряджень та доручень органів влади вищого рівня та власних та 12 актуальних питань з різних галузей роботи Шосткинської районної державної адміністрації. У ході обговорення конкретизовані завдання по виконанню раніше прийнятих розпорядчих документів, дано 2 протокольних доручення.

Впродовж І кварталу проведено перевірку у архівному відділі, секторі ц справах молоді та спорту та секторі містобудування та архітектури, роботу з розпорядчими документами у структурних підрозділах визнано ефективною. Також проведено «Дні контролю» у виконавчих комітетах Богданівської, Гамаліївської та Глазівської сільських рад. Роботу виконкомів Богданівської та Глазівської сільських рад визнано ефективною, роботу Гамаліївської – недостатньо ефективною. Довідки за результатами перевірки та рекомендації для покращення роботи з розпорядчими документами були надані керівникам структурних підрозділів та головам сільських рад. Також були встановлені терміни для усунення виявлених недоліків та запровадження наданих рекомендацій.