Міськрайонна газета

У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІТАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ОБГОВОРЮВАЛИ РОБОЧІ ПИТАННЯ

Виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних і міськрайонних служб.

Відзнаки та грошові премії отримали переможці конкурсу «Кращий державний службовець». Віктор Ждаміров сердечно привітав переможців та побажав їм подальших успіхів у роботі, кар’єрного зростання та перемог на обласному етапі конкурсу.

Голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк вручив грамоту та квіти в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, депутату районної ради Ірині Новик за зайняте І місце в змаганнях з шашок серед жінок у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Сумської області.

В ході апаратної наради присутні обговорили звіт служби у справах дітей райдержадміністрації «Про здійснення контролю за реалізацією виконавчими комітетами Маківської та Івотської сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі захисту прав дітей», з яким виступила головний спеціаліст служби Людмила Олійник, а також інформацію Ірини Скрипки – завідувача сектору контролю та звернень громадян апарату райдержадміністрації – про стан виконання документів органів влади вищого рівня, розпоряджень та доручень голів Сумської обласної та Шосткинської районної державних адміністрацій.