Міськрайонна газета

ПІДСУМКИ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Здоров'я дитини - це найцінніше, що може бути в сім'ї. Оберігати і зберігати здоров'я своєї дитини є батьківським обов'язком. Коли ваша дитина здорова, тоді й життя набуває іншого значення, і світ навколо стає яскравішим.

Проте, ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. І ніхто ні від чого, на жаль, не застрахований. Коли у нас все добре, ми мало замислюємося про проблеми інших. Нас засмучують пробки на дорогах, занадто солодкий чай або необхідність прокидатися вранці…

Але якщо відкрити очі ширше, то можна побачити, які серйозні проблеми у людей! Як багато важко хворих дітей, які потребують допомоги і відстоюють день у день право на життя. Ми як і раніше знаходимо гроші на себе або на дорогі іграшки та подарунки своїм дітям. А хіба ми не можемо подарувати кілька посмішок, допомагаючи хоча б чимось для лікування важко хворій дитині?

28 квітня 2016 року було підведено підсумки проведення благодійної акції «Серце до серця» «Врятуй життя дитини», в якій взяли участь працівники структурних підрозділів Шосткинської районної державної адміністрації, Шосткинської районної ради, Шосткинського районного територіального центра соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Шосткинського районного центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління Держземкадастру у Шосткинському районі, учні та вчителі навчально - виховних комплексів та загальноосвітньої школи ім. Куліша тощо.

Всього за час акції було зібрано 2435 гривень, які перераховані на рахунок Сумської обласної дитячої клінічної лікарні для закупівлі реанімаційного обладнання.