Міськрайонна газета

«ЧОРНОБИЛЬСЬКІ ДЗВОНИ ЛЯГЛИ ГІРКИМ ПОЛИНОМ НА НАШІ ДУШІ»

26 квітня 2016 року з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи, щодо актуалізації питання Чорнобильської трагедії, розкриття наслідків Чорнобильської катастрофи, ознайомлення з тими заходами, які приймає уряд України, щодо запобігання подібної катастрофи, проведено груповий захід: «Чорнобильські дзвони лягли гірким полином на наші душі», присвячений тридцятим роковинам Чорнобильської катастрофи, серед осіб, які за рішенням суду відбувають покарання у Шосткинській виправній колонії управління державної пенітенціарної служби України в Сумській області.

 Президент України Петро Порошенко своїм Указом оголосив 2016-ий Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

26 квітня - це найтрагічніша дата в історії нашого народу. Адже цього дня 1986 року сталася жахлива подія - вибух атомного реактора на Чорнобильській АЕС. Ніхто ніколи достовірно не буде знати скільки людей загинуло від радіаційного опромінення. За приблизними підрахунками в Україні внаслідок вибуху померло 125 тисяч людей, зросли захворювання на рак, серцеві недуги, найчастіше хворіють ліквідатори.

У ході проведення заходу спеціалістами Шосткинського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді розкрито історичний аспект Чорнобильської трагедії, учасників заходу ознайомлено з переліком допомог та пільг, гарантованих державою учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та їх сім`ям. Учасники заходу мали можливість отримати відповіді на актуальні для них запитання.

Час невпинно йде вперед, віддаляється чорна дата Чорнобиля, про яку з болем і сльозами згадуємо нині. І хочеться, щоб більше ніколи і ніде у світі не повторилося подібне лихо.