Міськрайонна газета

ВІДДІЛОМ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ БУЛА ПРОВЕДЕНА РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ПЕРШИХ ВІДОМОСТЕЙ ПЕРІОДИЧНОГО ПОНОВЛЕННЯ ВІД ОРГАНІВ РЕЄСТРАЦІЇ СЕЛИЩНОЇ ТА СІЛЬСКИХ РАД

18 травня 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців була проведена семінар-нарада з уповноваженими відповідальними особами органів реєстрації селищної та сільських рад Шосткинського району, які розпочали свою роботу 4 квітня 2016 року.

Відкрив нараду керівник апарату Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Волинець який привітав присутніх з проведенням першої якісної та оперативної роботи та підкреслив важливість співпраці органів реєстрації з відділом ведення Державного реєстру виборців.

Новоутворені органи реєстрації в зазначений термін надали всі відомості періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Наталія Шалда звернула увагу присутніх на найбільш розповсюджені помилки, які були допущені при заповненні форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та на якість оформлення документів, які надаються до відділу.

На семінарі також було розглянуто питання роботи з запитами, які відділ ведення Державного реєстру виборців надсилає до органів реєстрації щодо уточнення ідентифікаційних даних виборців, та надана інформація щодо оформлення відповідей на запит та термінів їх опрацювання.