Міськрайонна газета

В РАЙОНІ ТРИВАЄ ЗАГОТІВЛЯ КОРМІВ

Виробництво повноцінних кормів є важливою передумовою росту виробництва і підвищення якості продукції тваринництва. Тому аграрії Шосткинщини не упускають жодної погожої днини щоб заготовити високоякісні корми для майбутньої зимівлі.

Господарствами району завершується заготівля грубих кормів. Вже заготовлено 5900 тонн сінажу, або 147,5 % до потреби, сіна - 1620 тонн, або 101,3% до потреби. Крім того, в ПП  «Вікторія» заготовлено 500 тонн раннього силосу з однорічних трав.

З початком жнив розпочалися роботи по заготівлі соломи та засипці фуражного зерна, якого вже заготовлено 680 тонн, або 35,7% до потреби.

Питання заготівлі кормів перебуває під ретельним контролем управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. Для цього систематично спеціалісти управління разом з представниками Держветпродспоживслужби у районі  відвідують сільськогосподарські підприємства усіх форм власності та надають практичну та консультативну допомогу у впровадженні прогресивних технологій виробництва та заготівлі кормів для галузі тваринництва.

Робота у даному напрямку продовжується.