Міськрайонна газета

ОБРАЖІЇВКА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ СЕЛА

9 серпня в Ображіївці пройшли урочистості з нагоди святкування Дня села.

Святкове дійство відбувалось на головній площі села, біля пам’ятника видатному уродженцю Ображіївки – неперевершеному асу, тричі Герою Радянського Союзу Івану Кожедубу.

Урочистості розпочалися з виступу сільського голови Тетяни Коваленко, яка привітала земляків зі святом, підбила головні підсумки роботи та окреслила найближчі перспективи , подякувала організаторам та спонсорам свята.

Теплі слова привітання на адресу ображіївців пролунали від народного депутата України Ігоря Молотка,голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова, голови Шосткинської районної ради  Віктора Долиняка .

Найкращім подарунком для жителів села став святковий концерт за участю учасників художньої самодіяльності Ображіївського сільського будинку культури. Майже дві години лунали українські запальні пісні, нагадуючи кожному, що немає нічого кращого і милішого від рідного краю.

У рамках святкування була організована виставка робіт місцевих майстрів декоративно-прикладного мистецтва, конкурс на краще подвір’я та  дитячих малюнків на асфальті.