Міськрайонна газета

ШОСТКИНСЬКИЙ РАЙОН ВІДСВЯТКУВАВ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

День фізичної культури та спорту – державне свято, яке відзначається в Україні вже 23-й рік поспіль з метою популяризація фізичної культури, спорту, олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя. Адже фізкультура і спорт є невід’ємною частиною національної культури і здоров’я!!!

З нагоди свята 10 вересня 2016 року була проведена районна спартакіада спортивних поколінь. Привітна ображіївська земля вітала найактивніших жителів району з сіл Ковтунове, Чапліївка, Ображіївка, Богданівка, Погребки, Клишки та селища Вороніж. Спартакіада проходила з 6 видів змагань: парковий волейбол серед жінок, дартс серед сільських голів, естафета «Спортивна сім’я», «Козацькі забави», перетягування канату та змагання серед ветеранів спорту (біг 60м, метання м’яча, стрибки у довжину). Також проводилися змагання з міні-футболу серед юнаків.

Змагання відкрили урочистими заходами, під час яких з вітальним словом виступили: народний депутат України Ігор Федорович Молоток, голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Максимович Ждаміров та головний суддя змагань – голова Шосткинської районної організації ФСТ «Колос» Микола Володимирович Михайличенко.

Грамотою голови Шосткинської районної державної адміністрації були нагороджені Федір Іванович Кривуляко, Анатолій Михайлович Фролов, Анатолій Анатолійович Линок – учителі фізичної культури, тренери-викладачі РДЮСШ за багаторічну працю на освітянський ниві Шосткинщини, вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Справжні патріоти своїх сіл продемонстрували спортивний азарт та жагу до перемоги. Запекла боротьба точилася за кожне місце в усіх видах змагань. Так найкращими серед спортивних сімей стала сім’я  Єременко (с. Ковтунове), серед ветеранів спорту лідирували дві команди з сіл Ковтунове та Ображіївка, у змаганнях з перетягування канату та «Козацькі забави» перемогу вибороли ображіївські козаки, в змаганнях з дартсу переміг Клишківський сільський голова Борис Володимирович Прядка.

В змаганнях з волейболу місця розподілилися наступним чином: ІІІ місце у ковтунівських волейболісток, ІІ місце у команди с. Богданівка, І місце виборола команда господарів (с. Ображіївка).

За результатами змагань першість у районній спартакіаді спортивних поколінь виборола команда с. Ображіївка, ІІ загальнокомандне місце посіла команда с. Ковтунове, ІІІ загальнокомандне місце у команди с. Чапліївка.

В змаганнях з міні-футболу ІІІ місце посіли воронізькі спортсмени, ІІ місце у команди с. Чапліївка, першість у ковтунівських футболістів. Були відзначені грамотами кращі гравці: Шкуро Ігор – кращий нападаючий (с. Ковтунове), Гончаров Богдан – кращий воротар (с. Ковтунове), Хутренко Олексій – кращий захисник (с. Чапліївка).

Переможці з усіх видів змагань були нагороджені грамотами, кубками, грошовими та цінними призами.

Вітаємо переможців!!! Так тримати!!!