Міськрайонна газета

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ РОБОТИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ В ЕЛЕКТРОННІЙ СИСТЕМІ «PROZORRO»

З 1 серпня 2016 року вступив в силу Закон України «Про публічні закупівлі», відповідно до якого всі розпорядники бюджетних коштів повинні використовувати електронну систему «Prozorro» при придбанні товарів, робіт та послуг.

Розпорядниками бюджетних коштів Шосткинського району, починаючи з травня 2016 року станом на 01.10.2016 було здійснено через електронну систему «Prozorro» закупівлі товарів, робіт та послуг на суму 2,3 млн. гривень. Заощаджено при цьому 148 тис. гривень.

Органи місцевого самоврядування також користуються електронною системою «Prozorro». Селищною та сільськими радами було оголошено закупівель на суму 3 млн. гривень. З них укладено договорів на 2,1 млн. гривень, заощаджено при цьому 192тис. гривень.

За жовтень 2016 року вже викладено 10 заявок на придбання товарів та виконання робіт та послуг через систему «Prozorro». Розпорядники бюджетних коштів Шосткинського району будуть і надалі продовжувати роботу у напрямку максимального використання електронної системи «Prozorro» в межах чинного законодавства.