Міськрайонна газета

ЗБІРНА ПРАЦІВНИКІВ МІСЬКВИКОНКОМУ ТА РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПЕРЕМОГЛА У ЗМАГАННЯХ ПРИСВЯЧЕНИХ ДНЮ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

На базі Шосткинського хіміко-технологічного коледжу відбулися щорічні змагання присвячені Дню місцевого самоврядування. Традиційно за першість змагались дві команди: збірна працівників органів місцевого самоврядування (у складі фахівців рад та народних обранців міста, району та депутата Верховної ради України) та збірна команда міськвиконкому та районної державної адміністрації. Цього року кращих визначали у двох дисциплінах футболі та волейболі. В першому виді спорту спритнішою виявилась друга команда, з розгромним рахунком 2:5 вони вибороли перемогу у депутатів.

Відсіч народні обранці дали у волейболі, перша партія завершилась з показниками на табло 25:13, друга - 25:14. Зважаючи на загальний результат командам довелося врегульовувати нічию додатковим випробуванням — члени команд почергово на влучність кидали баскетбольний м’яч до кошик. Врешті перемогу у змаганнях виборола збірна міськвиконкому та районної державної адміністрації. «Спортивні командні змагання щоразу доводять, що результату можливо досягти лише коли є єдність. І державне управління не виняток. Коли і органи місцевого самоврядування і гілка виконавчої влади працює задля спільної мети, і як єдиний механізм, тоді можна розраховувати розвиток територіальних громад» - дякуючи членам власної команди зауважив Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації.