Міськрайонна газета

РОДИНА, ЯК ЗІРКА ЄДИНА

Сім’я, родина, батьківщина – це єдині поняття. Людина до глибокої старості пов’язана з тією сім’єю, з якої вона вийшла, і все життя пов’язана із землею, де вона народилася і зросла. Куди б не закинула її доля, вона завжди подумки із своїм корінням.

Народне прислів’я говорить: «Жінка для совіту, теща для привіту, а матінка рідна – краща усього світу». МАТИ - душа сім’ї, берегиня домашнього вогнища, тепла і затишку, навіть гнів її та покарання діють якось особливо: «Материн гнів, як весняний сніг: рясно впаде, та скоро розтане», «Мати однію рукою б’є, а другою гладить». Рідну матір згадують у молитвах. Мати-берегиня стоїть біля витоків нового життя, вона плекає це життя і зміцнює. У цьому її Боже призначення і найголовніша сутність на землі.

До Дня матері та Міжнародного дня родини (сім’ї) бібліотекарями Шосткинської районної централізованої бібліотечної системи організовано книжкові, книжково-публіцистичні та книжково-ілюстративні виставки, огляди літератури: «Сім’я та сімейні цінності» (Гамаліївська бібліотека-філія), «Мама – Берегиня роду» (Глазівська б/ф); «Співаю гімн тобі, єдиній і святій, оплаканій в журбі, звеличеній у славі» та «Дружна родина – щастя для дитини» (Івотська б/ф); «Серце мами завжди з нами!» та «Сім’я – надії промінь» (Ковтунівська б/ф); «Образ Жінки-Матері в художній літературі» та «Матінко моя, зоре світова» (Миронівська б/ф); «Мама – святе ім’я, родина – надія на життя» (Собицька б/ф), «Родинне коло» (Клишківська б/ф); онлайн-виставка «Матері руки творять красу» (Маківська б/ф).