Міськрайонна газета

ЦЬОГОРІЧ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ВЕСЕЛІ ДЗВІНОЧКИ» ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН…

Щорічний фестиваль дитячої творчості «Веселі дзвіночки» попри карантинні обмеження вчергове зібрав юні таланти Шосткинщини та продемонстрував, що найменші мешканці району - неабияк обдароване покоління, що підростає.

Захід традиційно проводиться до Дня захисту дітей. В цей час заклади культури району презентують творчі доробки своїх вихованців та діляться напрацьованим досвідом. «Зважаючи на карантин, всі наші артисти та митці сумують за концертною діяльністю, оскільки масові заходи нині проводити заборонено. Тож полишати організацію цього фестивалю ми не стали, а просто переформатували його та осучаснили», - зауважує Світлана Дьомочка, провідний методист РОМЦ.

Всі сільські клуби та сільські будинки культури, відділення комунального закладу Воронізької музичної школи підготували різнопланові номери. Так, представлено близько 25 вокальних постановок, понад 50 вихованців надіслали фото з художніми роботами, 8 учасників зіграли на різних музичних інструментах. «Навіть в режимі онлайн можна плідно творчо працювати. І кількість заявок на участь у цьому фестивалі - яскравий тому приклад. Якщо для вихованців закладів це можливість продемонструвати власні вміння то для їх викладачів та кураторів – гарна можливість контролювати якість підготовки дітей дистанційно. Такий онлайн формат спрощує організацію заходу (зважаючи на сільську місцевість це - досить вагомий фактор) та дозволяє попередньо напрацьовувати базу з творчих номерів, що використовуватимуться під час організації майбутніх заходів», - розповідає Ігор Антоневич -  начальник відділу культури, молоді та спорту Шосткинської районної державної адміністрації.

Під час урочистого привітання учасників фестивалю, що відбулося в приміщенні Шосткинської районної держаної адміністрації, старанність всіх учасників відзначив і тимчасово виконуючий голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Волинець: «Кожен з вас заслуговує щирих овацій, і кожному з вас я вдячний за наполегливість та старанність. А також вашим батькам та наставникам за розуміння важливості справи, до котрої вони долучаються. Впевнений, що і серед вас є зірочки, що згодом яскраво засяють на всеукраїнському небосхилі талантів!»

Всі творчі колективи, що долучились до «Веселих дзвіночків» відзначено солодкими подарунками, грамотами тимчасово виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації та начальника відділу культури, молоді та спорту.