Міськрайонна газета

ВИМРІЯНА ПОКОЛІННЯМИ

 28 червня 1996 року нарешті збулася багатовікова мрія українського народу: була прийнята Конституція незалежної держави – України.

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Вистраждавши, виборовши собі волю, Україна має тепер свою державну мову, свої державні символи: Герб, Прапор, Гімн, які уособлюють її історію, її сутність.

 Шосткинська районна централізована бібліотечна система спрямовує свою роботу на популяризацію матеріалів з історії нашої України, її державних символів та видатних особистостей у державотворенні нашої Батьківщини

До цієї знаменної дати проведено тематичні заходи у форматі книжкових виставок: «Людина. Закон. Держава» (Богданівська бібліотека-філія), «Сила закону – сила держави» та інформаційний огляд «Правова планета дитинства» (Гамаліївська бібліотека-філія), «Все про право» (Клишківська бібліотека-філія), «День Конституції України» та експрес-подорож «Сторінками історії Конституції»

(Ковтунівська бібліотека-філія), «Конституція – правова основа України» та вікторина «Жити за законами держави» (Собицька бібліотека-філія), книжково-публіцистичні виставки «Конституція – основний закон держави» (Івотська бібліотека-філія), «Живи та міцній, наша юна Державо» та правова інформина «Ми знаємо Конституцію України» (Миронівська біюліотека-філія).