Міськрайонна газета

HA ШОСТКИНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕРЖАВНІ СВЯТА

В районі проведені урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України і 29-ї річниці незалежності України.

23 серпня 2020 року о 9:00 в селищі Вороніж відбулась офіційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігор ВОЛИНЕЦЬ у своїй промові підкреслив: «Синьо-жовтий прапор є символом, єднання людей незалежно від національності, мови спілкування, віри. Сьогодні як десятки років тому він гуртує нас у єдине ціле – український народ».

До громади селища звернувся й Воронізький селищний голова Валерій ЯСТРЕБОВ: - «Низько вклоняємося славетному українському воїнству за те, що захистило свободу громадян і незалежність України».

Далі урочистості продовжились на центральній сцені селища. Приєднались до них і почесні гості.Помічник-консультант народного депутата України Ігоря Молотка Альона ШУЛЬГА побажала землякам мирного неба над головою, здоров’я в родинах, щастя, добра, достатку, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання нашої великої України.

Голова правління ПАТ «Шосткинский хлібокомбінат» Олександр Івченко вручив керівникам художніх колективів району та учасникам художньо-мистецького онлайн конкурсу «Я – Україна» солодкі подарунки від Шосткинського хлібокомбінату: - «Пишаюсь, що молодь незалежної України прославляє Шосткинщину на теренах нашої держави та зарубіжжя».

Благословив на добрі справи всіх присутніх капелан військової частини 3022 отець Сергій і подякував захисникам Батьківщини за їх служіння та закликав постійно плекати мир у своїх серцях, оскільки саме з цього починається справжня перемога і над собою, і над загарбниками Батьківщини.

Допоки в центрі селища всі присутні насолоджувались вокальними та хореографічними номерами, на території Воронізької ЗОШ вирували спортивні баталії. Там кращі команди боролись за першість в районному турнірові з футзалу, присвяченому пам'яті ветерана спортивного руху Б.І. Єськова. Перемогу здобула команда с. Клишки, срібло у ФК Вороніж, бронза у ФК «Молодість» смт Вороніж та почесне четверте місце посіла команда 13-го мотопіхотного батальйону, що дислокується в смт Вороніж.