Міськрайонна газета

ЇХ СЛАВА СЯЄ НАД УКРАЇНОЮ

29 серпня указом Президента України визначено як День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день увійшов до нашої історії як один з найчорніших, найстрашніших. Шість років минуло від Іловайської трагедії, яка стала точкою неповернення у боротьбі української нації за єдність своєї країни. І саме в цей день ми прихиляємо коліно перед мужністю та патріотичним подвигом усіх, хто віддав своє життя за право України лишатися незмінною на карті світу.

Шосткинською районною ЦБС проведено заходи до цієї пам’ятної дати: книжкова виставка «Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих!» (центральна районна бібліотека), книжково-публіцистична виставка «Герої не вмирають» (центральна районна бібліотека для дітей), книжково-публіцистична виставка «Герої сьогодення… Герої не вмирають…» (Гамаліївська бібліотека-філія); книжкова виставка «Уклонімося низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити!», майстер-клас по виготовленню соняшників «Соняшник – символ Дня пам’яті захисників України» та патріотична година «Вічна пам’ять і слава захисникам України» (Івотська бібліотека - філія); книжкова виставка «Українці – нація Героїв» та вечір-зустріч з учасником АТО – Громовим Віталієм Юрійовичем «Свято мужності й відваги» (Ковтунівська бібліотека-філія); книжкова виставка «Сини – Герої, борці за вільну Україну» та година пам’яті «Вічна слава героям!» (Миронівська бібліотека-філія); виставка-пам’ять «Нам Україна вище над усе» та хвилина-спомин «Сила Нескорених» (Собицька бібліотека-філія).

Неправда, що герої не вмирають. Їх полягло в донбаських степах уже надто багато. Не вмирає пам’ять про них, яку ми маємо плекати із вдячністю заможливість житипід мирним небом. Своїми грудьми вони закрили країну від ворожих «градів», і нашобов’язок перед ними — зробити все, щоб ці тисячніжертви не були марними.