Міськрайонна газета

І ЗНОВУ ПЕРШЕ МІСЦЕ

Народний вокальний колектив «Яворина» Шосткинського районного будинку культури у липні місяці отримав запрошення до участі у фестивалі-конкурсі "Ти у серці моїм, Україно!" online, присвяченого Дню Незалежності України. Засновники та організатори фестивалю-конкурсу - Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень, Київський міський осередок Національної хореографічної спілки України, Київське міське відділення творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Міжнародний online фестиваль-конкурс «Ти у серці моїм, Україно!» створено для розвитку та пропагування культурних здобутків українців, традиційної народної творчості, знайомство з культурою народів світу та їхнім мистецтвом, для розвитку культурних зв’язків, обмін творчим досвідом та виконавською майстерністю, виявлення талантів та розкриття їх творчого потенціалу.

Мета і завдання фестивалю – конкурсу - дослідження розвитку мистецтва у всіх його жанрах, виявлення кращих колективів та їх популяризація. Сприяння створенню нових мистецьких колективів і підтримка існуючих. Підвищення художнього рівня мистецьких колективів, збагачення їх репертуару. Визначення та вивчення перспектив розвитку мистецтва України. Аналітичні дослідження народної творчості та аматорського мистецтва.

Фестиваль-конкурс проходив online в кількох жанрах, номінаціях та вікових категоріях з 18 по 24 серпня на каналі ESTRADA.UA, сайті та фейсбук сторінці фестивалю-конкурсу «Ти у серці моїм, Україно!»

Колектив «Яворина» з радістю прийняв пропозицію, та відправив на конкурс відео з двома композиціями: «Віють вітри…» acapella на вірші Івана Котляревського та «Сторона моя ти рідна».

Конкурсну програму оцінювало міжнародне журі з України, Польщі, Німеччини, Італії, Болгарії, Ізраїлю, США, Канади, Молдови, Білорусі (народні та заслужені артисти, діячі культури і мистецтв, представники шоу-бізнесу).

Результатом участі нашого колективу стало, за висновками журі 1 місце у номінації «Вокальне мистецтво», ансамблі, вікової категорії старші за 35 років.

Тож, вітаємо колектив «Яворина» та керівника Єресь Миколу Васильовича з черговим творчим успіхом.