Міськрайонна газета

1 ЖОВТНЯ – MIЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗИКИ

Музика — це найдивовижніший вид творчості та самовираження людини. Музика задає настрій, заспокоює, заряджає, надихає, надає сил. З цим днем можна привітати всіх на планеті, адже ритм серця — це теж музика. Музика — це міжнародна мова спілкування всіх людей.

Міжнародний день музики святкують вже протягом 45 років — вперше його відзначили в 1975 році за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів Міжнародного дня музики був Дмитро Шостакович, композитор-класик 20 століття. Це свято відзначається щорічно 1 жовтня в усьому світі концертами за участю кращих артистів і художніх колективів.

Відділ культури молоді та спорту Шосткинської районної державної адміністрації привітав своїх колег та їхніх вихованців на святі присвяченому Міжнарожному Дню музики, Дню вчителя та Всеукраїнському Дню бібліотек, яке відбулося 30 вересня у Воронізькій дитячій музичній школі.

Отже, вітаємо всіх шанувальників цього прекрасного виду мистецтва з Міжнародним Днем музики! Викладачі шкіл естетичного виховання Шосткинщини, збагачуйте й надалі добром та духовністю своїх вихованців, відкривайте їм шлях до вершин виконавської майстерності. Нехай на струнах вашої душі звучать лише мажорні мелодії, а натхнення буде вашим супутником всюди, чим би ви не займалися. Нехай музика завжди допомагає радіти життю, думати про прекрасне, любити, цінувати і насолоджуватися. Зі святом!