Міськрайонна газета

Молодіжна політика

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
вул. Свободи, 54, м. Шостка, 41100
тел. / факс (05449) 4-27-21
 E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Розпорядок роботи:  понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя

 

«В ГАРМОНІЇ З СОБОЮ – В ГАРМОНІЇ ЗІ СВІТОМ»

Одним із найважливіших завдань соціальної роботи з дітьми, які перебувають у конфлікті із законом, та їх сім’ями – є усунення криміногенних факторів, що призвели та можуть надалі призводити до протиправної поведінки.

СОЦІАЛЬНО-ТЕМАТИЧНА ГРА «ANTI TRAFFICKING» – ПОМІЧНИК ДЛЯ ВИРІШЕННЯ РИЗИКОВИХ СИТУАЦІЙ

Працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді серед отримувачів соціальних послуг проведено настільну соціально-тематичну гру – «ANTI TRAFFICKING», яка спрямована на підвищення обізнаності щодо проблеми торгівлі людьми та вивчення правил запобігання відповідним ризикам.

ВАГІТНІСТЬ – ПОЛОГИ – ДИТИНА – СІМ’Я!

З метою популяризації засад усвідомленого та відповідального батьківства, як основної умови повноцінного фізичного і психічного розвитку дитини, працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі пологового стаціонару Шосткинської ЦРЛ з вагітними жінками проведено профілактичну бесіду «Вагітність – пологи – дитина – сім’я».

СЕМІНАР ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ «СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ»

Найбільшою цінністю кожної країни, кожної нації є діти – її майбутнє. Одним із найблагородніших вчинків людей є захист і виховання дітей, які з різних причин залишилися без батьківського піклування.

Так, 29 травня 2019 року на базі Шосткинського міськрайонного центру зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку, працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено лекцію «Сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».