Міськрайонна газета

Молодіжна політика

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
вул. Свободи, 54, м. Шостка, 41100
тел. / факс (05449) 4-27-21
 E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Розпорядок роботи:  понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя

 

БАТЬКАМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ, А СТАЮТЬ!

В Україні День батька офіційно почали святкувати нещодавно – з 2019 року. У травні минулого року Кабінет Міністрів схвалив проект відповідного указу Президента, призначивши святкування Дня батька щорічно у третю неділю червня.

Батько несе найважливіше значення для розвитку дитини з самого моменту народження, хоча відчуття батьківства до нього приходить набагато пізніше, ніж відчуття материнства до жінки. Батьки починають в повноті відчувати своє батьківство часто тоді, коли діти вже підросли. Є твердження, що поки батьківські відчуття не прокинулися – краще, що може робити батько – це любити матір своїх дітей.

 

МАТИ – СИМВОЛ ДОБРА НА ЗЕМЛІ!

Кожного року у світі відзначається День матері – одне з головних родинних свят, присвячене найріднішій жінці в житті кожної людини. У цей день заведено вітати своїх неньок і дякувати їм за подароване життя й теплу підтримку.

В Україні День матері завжди припадає на другу неділю травня. Офіційно у нашій країні його святкують з підписанням Президентом відповідного указу від 10 травня 1999 року.

ПІДЛІТКАМ ПРО СУЧАСНИЙ РИНОК ПРАЦІ

Відповідно до плану роботи, начальником відділу соціальної роботи Шосткинського РЦСССДМ Іриною Верховцовою, за участі провідного інспектора Шосткинського МРВ ДУ «Центр пробації» в Сумській області Сергія Гончарова організовано захід «Сучасний ринок праці. Пошук роботи. Резюме» на базі Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру занятості для вихованців, які опинилися у складних життєвих обставинах та тимчасово перебувають в Обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Шостка.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА РАННЄ ВИЯВЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО СИРІТСТВА

Соціальне сирітство є однією з найбільш актуальних сучасних проблем українського суспільства. Погіршення морально-психологічного клімату в сімейній сфері, економічна нестабільність, зростання народжуваності дітей з патологіями – все це призводить до загострення та поширення даного явища.

29 січня 2020 року директором Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Неродою спільно з акушерсько-гінекологічною службою жіночої консультації Шосткинської центральної районної лікарні на чолі із завідуючою Оленою Федченко проведено засідання у форматі «круглого столу» з питання попередження та виявлення раннього соціального сирітства.