Міськрайонна газета

ПЕРЛИНИ НАШОЇ ДУШІ

Вже стало доброю традицією проводити в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі». Цього року  захід зібрав майстрів паперопластики з усіх куточків Сумщини. Юні майстри долучилися до творчого спілкування, презентували авторські виставки виробів з паперу, створених у техніках: витинання, квілінгу, плетіння, модульного оригамі, кусудамі, змішаних технік. Обмін досвідом та популяризація  власного досвіду проходили у робочій атмосфері у творчих майстернях.

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ – УПЕВНЕНИЙ СТАРТ ДО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ

Роль педагога є ключовою у формуванні суспільства. Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне – любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію - «сіяти розумне, добре, вічне».

ЗМАГАЮТЬСЯ СОКОЛЯТА

З метою активізації роботи з відродження й розвитку історичних, патріотичних та культурних традицій українського козацтва, виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, здорового способу життя, готовності до виконання громадянського й конституційного обов`язку щодо захисту національних інтересів України на базі Клишківського навчально-виховного комплексу відбувся І етап військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») У заході взяли участь 7 роїв закладів загальної середньої освіти Шосткинського району.

ОГОЛОШЕННЯ!

Відділ освіти Шосткинської районної державної адміністрації оголошував конкурс на заміщення вакантної посади директора Миронівського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  Шосткинської районної ради Сумської області. Прийом документів здійснювався з 22 липня 2019 року по 12 серпня 2019 року.