Міськрайонна газета

ПРОВЕДЕНО СПІЛЬНИЙ ТЕМАТИЧНИЙ СЕМІНАР З РОБОТОДАВЦЯМИ РАЙОНУ

У зв’язку з набранням чинності Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”, яким встановлено з 1 січня розмір мінімальної заробітної плати 3200 грн., з метою реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, 08 лютого 2017 року в залі засідань Шосткинської районної держадміністрації відбувся семінар за участю голови РДА Віктора Ждамірова, робтодавців та підприємців району, селищного та сільських голів, представників ДФС та управління Держпраці, начальника  Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Юрія Кашири.

Юрій Кашира окреслив основні завдання по об’єднанню зусиль та можливостей Фонду спільно з соціальними партнерами в забезпеченні підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, наголосив на проблемах, які виникають при обчисленні страхового стажу та його вплив на розмір майбутніх пенсійних виплат. Під час спілкування обговорювалися питання легалізації заробітних плат, коли зарплата “в конвертах” не лише порушує права найманих працівників, а й приносить значні збитки державі.

Крім цього, розповів про нові можливості Веб-порталу Пенсійного фонду України щодо дистанційного отримання інформації, яка накопичується в системі персоніфікованого обліку.

Обговорили питання подальшої взаємодії щодо забезпечення виконання рішень уряду, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства з даного питання.