Міськрайонна газета

Соціальний захист

 

 

 Відкритий лист до роботодавців та працівників Сумщини

ПРАВО ГРОМАДЯН НА СВОЄЧАСНІСТЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИПЛАТУ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Положення про управління соціального захисту населення Могилів-Подільської  районної державної адміністрації та накази З метою підвищення правової поінформованості щодо нового механізму реалізації права людини на отримання відповідних видів держаної соціальної підтримки, у рамках парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина,  на виконання пунктів 14.3,14.4 плану заходів з реалізації стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2021 рік Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснювався безвиїзний (дистанційний) моніторинг.

18 ЖОВТНЯ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми Енергодарська  Міська Рада

Європейський день протидії торгівлі людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Що таке торгівля людьми?

Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, протизаконна торгівля людськими істотами в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці,  це сучасна форма рабства. 

ДОСИТЬ! ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ НЕМАЄ ВИПРАВДАННЯ!

Міжнародний день ненасильства щорічно відзначається 2 жовтня.Міжнародний день ненасильства з’явився у 2007 році. 15 липня на черговій асамблеї ООН проголошено відповідне рішення. Обрано дату для нього невипадково. Адже 2 жовтня 1869-го народився Махатма Ганді, який був не просто лідером руху за незалежність Індії, а й основоположником ненасильства у глобальному вимірі.

2 ЖОВТНЯ − МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ НЕНАСИЛЬСТВА

Нет описания фото.

 Щорічно, 2 жовтня відзначається Міжнародний день ненасильства, встановлений резолюцією Генеральної асамблеї ООН від 15 червня 2007 року, що закликає людей відмовитися від насильства у всьому світі. 

З метою підвищення рівня поінформованості та актуальності даного явища, пропаганди ненасильства для безробітних, які перебувають на обліку у Шосткинській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості, 29 вересня 2021 року відділом підтримки сім’ї та координації соціальних послуг управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації проведено заняття з елементами тренінгу «Досить! Домашньому насильству немає виправдання».