Міськрайонна газета

ВУЛИЧНА АКЦІЯ: РЯТУЄШСЯ ВІД ВІЙНИ - ПАМ'ЯТАЙ ПРО ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ!

З нагоди відзначення 30 липня Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми в рамках інформаційної кампанії протидії торгівлі людьми, в тому числі під час війни, управлінням соціального захисту населення Шосткинської районної держаної адміністрації спільно зі службою у справах дітей райдержадміністрації, Шосткинською міськрайонною філією Сумського обласного центру зайнятості та Шосткинським місцевим центром надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено вуличну акцію «Рятуєшься від війни – пам’ятай про правила безпеки».

30 ЛИПНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Возможно, это изображение 1 человек и текст
Торгівля людьми - це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації.
 
Ця проблема стала ще більш актуальною після повномасштабного вторгнення рф на територію України.
За даними Міжнародної організації праці, 21 мільйон людей у всьому світі є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки та діти потрапляють до рук торговців людьми як в своїх країнах, так і за кордоном.

СТВОРЕНО ВЕБ-САЙТ SAFEWOMEN.COM.UA – ШВИДКИЙ ТА ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ШВИДКО ОТРИМАТИ КОРИСНУ ІНФОРМАЦІЮ, ЯКА МОЖЕ ЗАХИСТИТИ УКРАЇНСЬКИХ ЖІНОК І ДІТЕЙ ВІД ТОРГІВЦІВ ЛЮДЬМИ

Возможно, это изображение 1 человек, ребенок, ноутбук, экран и текст
Інформація з safewomen.com.ua може бути корисна як українкам, які залишились в Україні, так і тим, які знаходяться за кордоном.
 
На вебсайті ви можете отримати таку корисну інформацію як:
 
• правила безпеки як захиститись від торгівців людьми (безпека ваших документів, правила пересування, спілкування, безпека фінансів і працевлаштування);
 
• небезпечні сигнали, які свідчать, що ви потрапили у ситуацію торгівлі людьми 

РЯТУЄШСЯ ВІД ВІЙНИ - ПАМ'ЯТАЙ ПРО 5 ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ!

Правила безпеки:
 
1) Надавай документи лише офіційним особам, збережи їх електронні копії.
2) Повідомляй близьким про деталі поїздки.
3) Не віддавай нікому мобільний телефон.
4) Повідомляй рідним про місце перебування та роботи. Домовся про кодове слово, яке повідомить, що ти в небезпеці.
5) Приймай допомогу лише від офіційних організацій та перевірених осіб.

ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Серед найстрашніших порушень прав людини в сучасному світі є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

З нагоди відзначення 30 липня Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, проводиться інформаційна кампанія з питань протидії торгівлі людьми, в тому числі під час війни. Слідкуйте за офіційними новинами щодо запобігання та протидії торгівлі людьми та залишайтесь в безпеці.

Пам’ятайте, що жертвами стають як жінки, так і чоловіки, а також діти.