Міськрайонна газета

КУБОК «ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ» З МІНІ-ФУТБОЛУ

На превеликий жаль, карантин зобов’язав спортсменів у цьому році зустрічатися рідше на спортивних майданчиках. Та все ж таки, щоб підвести підсумки сезону-2020 та перевірити сили і навички молоді, проведено турнір із міні-футболу «Кубок закриття сезону».

Це спортивне свято відбулося 29 вересня на спортивному майданчику Воронізької ЗОШ ім. П.О. Куліша.

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!!!

20 вересня 2020 року на спортивних майданчиках м. Семенівка Чернігівської області пройшов волейбольний турнір до дня цього гостинного міста. У змаганнях узяли участь 6 команд, у тому числі і чоловіча волейбольна збірна Шосткинського району.

У підсумку першу сходинку посіли наші хлопці, друге місце здобула збірна команда м. Новгород-Сіверський, третіми фінішували господарі змагань.

ВПЕРШЕ ЗА ЗВАННЯ КРАЩИХ У ВОЛЕЙБОЛІ ЗМАГАЛИСЬ ВЕТЕРАНИ СПОРТИВНОГО РУХУ

Ветерани спортивного руху Шосткинщини виступили з ініціативою поповнення районного календаря змагань новим турніром. Пропозицію вчителя фізичного виховання, тренера викладача Богданівського НВК Анатолія Линка одразу підтримав відділ молоді, спорту та туризму Шосткинської районної державної адміністрації. Врешті долучились до участі в турнірі по волейболу серед ветеранських команд освітян до Дня Збройних сил України чотири збірні: Новгород-Сіверщини, Ямпільщини, збірна м. Шостки та збірна Шосткинського району.

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ВОЛЕЙБОЛЬНОГО ТУРНІРУ ПРИСВЯЧЕНОГО ДНЮ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Вже понад десять років в Шосткинському районі дотримуються традиції визначення імен кращих спортсменів принагідно до Дня працівників сільського господарства. Щороку збираються аматори спортивного руху аби позмагатись в комплексній спартакіади, чи турнірах та продовжити поповнювати скарбничку перемог сіл та селища району.