Міськрайонна газета

ГРАНТОВЕ ФІНАНСУВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки, в Україні створено Фінсько-Український трастовий фонд.

Ціль Трастового фонду - сприяти співпраці між Фінляндією та Україною та визначити можливості надання консультаційних послуг та інвестицій для проектів у сферах енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, виробництва енергії з відходів та створення інтелектуальних енергетичних систем.

Трастовий фонд фінансується Міністерством закордонних справ Фінляндії та управляється НЕФКО. Місцевий координатор - Держенергоефективності.

Подати заявку на отримання грантового фінансування мають змогу як органи місцевого самоврядування, так і бізнес. Пріоритетними є заявки щодо розробки якісних техніко-економічних обґрунтувань для проектів з відновлювальної енергетики.

Детальну інформацію щодо роботи Фонду та порядку конкурсного відбору проектів можна ознайомитись на сайті Держенергоефективності у розділі «Діяльність» рубрика «Фінсько-український трастовий фонд», де також розміщено форму анкети для подачі зазначеної заявки.