Міськрайонна газета

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ШТАБУ З ПРОВЕДЕННЯ В РАЙОНІ ВЕСНЯНОЇ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Фролової Н.В. відбулось засідання районного оперативного штабу з проведення щорічної всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів Шосткинського району.

Членами штабу відмічено, що селищна, сільські ради, колективи навчальних закладів, закладів медицини і культури, організацій та підприємств всіх форм власності активно долучились до робіт з благоустрою населених пунктів: упорядковується закріплена територія, пам’ятники, меморіали, місця почесних поховань, кладовища. Мешканці прибирають прибудинкову територію. У рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» висаджено 1,5 тис. саджанців сосни на території Собицького лісництва. На засіданні з інформацією про залучення безробітних до громадських робіт виступила начальник відділу по роботі з роботодавцями Шосткинського міськрайцентру зайнятості Алхімова А.М.

Викликає стурбованість робота філії «Шосткинський райавтодор». У зв’язку з обмеженістю фінансування на сьогодні практично не виконується ямковий ремонт дорожнього покриття автодоріг загального користування, що проходять територією Шосткинського району.

Підсумовуючи роботу штабу, Фролова Н.В. наголосила про необхідність завершити роботу з ліквідації несанкціонованих звалищ, упорядкування кладовищ в усіх територіальних громадах. А 12 квітня всі мешканці району запрошуються на день благоустрою та суботник, приурочений до Дня Довкілля.