Міськрайонна газета

ВОРОНІЖ ПОКАЗУЄ ПРИКЛАД В АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Членами оперативного штабу з благоустрою 24 квітня був здійснений виїзд до селища Вороніж. Оглянувши територію селища, було відмічено, що селищна рада, підприємства, організації, установи всіх форм власності  та мешканці Вороніжа гарно попрацювали для наведення порядку в рідному селищі. Прибудинкова територія, територія навчальних закладів, лікарні, дитячих садків в належному стані, побілені бордюри, облаштовані квітники, прибрано біля пам’ятників. На кладовищах вивезене сміття, вирубана поросль, прибрані могили.

Проте, були виявлені деякі недопрацювання. Наприклад, поросль на території селища вивезена не повністю, виявлені смітники біля житлового будинку по вул. Колеснікова та по вул. Кошового. Вважаємо, що вина в цьому саме мешканців житлових будинків, адже в селищі організовано регулярне збирання та вивезення твердих побутових відходів.

Акція «За чисте довкілля» продовжується, тому все ще є час завершити всі заплановані заходи з благоустрою. У цілому селище, завдяки значним зусиллям мешканців, справляє гарне враження.