Міськрайонна газета

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ДОРІГ В СЕЛАХ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

Гарною традицією стали спільні виїзди до населених пунктів району народного депутата України Ігоря Молотка разом з головою Шосткинської районної державної адміністрації Віктором Ждаміровим з метою перевірки стану виконання будівельних робіт на об’єктах, що фінансуються за кошти державного бюджету.

У 2017 році на завершення ремонтних робіт на ділянках автодоріг Шостка-Чапліївка (по селу Чапліївка) та від а/д Шостка-Чапліївка до села Ковтунове з державного бюджету надійшло 1050тис.грн. 18 липня керівник району разом з народним депутатом поцікавились, як ТОВ «Прогноз» виконує ремонт ділянок автомобільних доріг у селах Ковтунове та Чапліївка. Ними було відзначено, що сьогодні дорожники вже завершили запланований капітальний ремонт автодороги по селу Ковтунове. Автомобільний транспорт без перешкод може доїхати до центра села. У селі Чапліївка ремонтні роботи дорожнього полотна в розпалі, активно працює спеціалізована техніка, за декілька днів роботи будуть завершені.

Ігор Молоток та Віктор Ждаміров поспілкувались з головою села Василем Кіктьовим та мешканцями Чапліївки, які з задоволенням сприймають зміни на краще у транспортному сполученні до рідного села.