Міськрайонна газета

ЮЛІЯ ПОНОМАРЕНКО: «СПІВПРАЦЯ З ГРОМАДСЬКОЮ РАДОЮ ДОЗВОЛЯЄ ПРЕДМЕТНО ОЦІНЮВАТИ ЯКІСТЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В РАЙОНІ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ ГРОМАДЯН»

За участі керівника апарату Шосткинської районної державної адміністрації Юлії Пономаренко відбулася нарада з метою координування плану роботи новоствореної громадської ради при Шосткинській РДА. Долучились до засідання також Сергій Ільєнко, заступник голови Шосткинської РДА, Наталія Ковбаса, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі та Наталія Романченко, секретар громадської ради при Шосткинській РДА. 

СТВОРЕНО ГРОМАДСЬКУ РАДУ ПРИ ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

5 лютого 2020 року за участю представників інститутів громадянського суспільства району відбулися установчі збори та перше засідання з формування нового складу громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації. На початку зібрання керівник апарату Юлія Пономаренко, подякувала присутнім за активну участь у формуванні громадянського суспільства: - «Співпраця з громадською радою дозволяє органам влади невідкладно реагувати на потреби суспільства й на практиці враховувати їх під час розробки нормативно-розпорядчих документів. Сподіваюсь на конструктивну та плідну роботу громадської ради, яка має стати дієвим містком між владою і мешканцями району».

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 21.12.2019 о 10:00 за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 54, Шосткинська районна державна адміністрація (мала зала, 3-й поверх) відбудеться засідання громадської ради.

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації!

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 27.09.2019 о 10:00 за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 54, Шосткинська районна державна адміністрація (мала зала, 3-й поверх) відбудеться засідання громадської ради.