Міськрайонна газета

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ЗАПРОШУЄ ГРОМАДЯН ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян, покращення якості списків виборців, які використовуватимуться в день проведення виборів, відділи ведення Державного реєстру виборців запрошуємо громадян перевірити правильність персональних даних, внесених до інформаційно-телекомунікаційної системи.

Насамперед це стосується виборців, які не виявили дані про себе або членів своєї родини та мали проблеми, пов’язані з неточностями у списках під час попередніх виборчих кампаній, а також тих, кому після останніх виборів виповнилося 18 років (голосуватимуть уперше); хто після останніх виборів змінив прізвище, ім’я, по батькові або місце проживання.

Перевірити дані про себе та членів своєї родини можна через сервіс «Особистий кабінет виборця», що розміщений на веб-порталі Державного реєстру виборців. Для цього в розділі «Перевірити дані у реєстрі» необхідно заповнити всі поля у формі запиту повними та достовірними даними про виборця українською мовою. Відповідь на запит буде надіслано на вказану електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна надіслати лише один.

У випадку, якщо наявність у Державному реєстрі виборців із зазначеними у запиті персональними даними (запис відсутній) не підтверджено або дані потребують уточнення, необхідно особисто звернутись з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців Шосткинського району за адресою: м. Шостка, вул. Свободи 54, (4-й поверх, каб. 48 ; час прийому: понеділок-четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця з 8:00 до 16:00, перерва з 12:00 до 13:00), тел.: 7-23-72.