Міськрайонна газета

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВНОТИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ У ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ

Під головуванням керівника апарату Шосткинської районної держаної адміністрації Юлії Кириченко 31 січня 2019 року відділом ведення Державного реєстру виборців була проведена нарада з керівниками організацій та установ, які є суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних бази Державний реєстр виборців та головами сільських, селищної рад Шосткинського району. 

На якій актуалізовано інформацію, щодо правильності заповнення відомостей періодичного поновлення та наголошено на ступені відповідальності органів реєстрації у разі надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців. Також було висвітлено питання щодо взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців з суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних виборців протягом ІV кварталу 2018 року.

За результатами 2018 року суб’єкти подання відомостей періодичного поновлення персональних даних виборців спрацювали на належному рівні відповідно до вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців”.