Міськрайонна газета

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО РАПТОВО ВИ ЗАХВОРІЛИ І НЕ ЗМОЖЕТЕ ДІЙТИ ДО ДІЛЬНИЦІ, ЩОБ ПРОГОЛОСУВАТИ 21 ЛИПНЯ?

Якщо у день голосування виборець не зможете самостійно прийти на виборчу дільницю за станом здоров'я, вам буде надана можливість проголосувати вдома або в лікарні

Що для цього вам необхідно зробити:

1. Отримати довідку з медичної установи про стан вашого здоров’я.

2. Написати заяву до дільничної виборчої комісії з проханням забезпечити можливість голосування за місцем вашого перебування.

3. Заяву разом з довідкою із лікарні подати до дільничної виборчої комісії можливо з 05 липня 2019, але не пізніше 20:00 години19 липня 2019 року;

4. Передати заяву ви можете особисто, через родичів, інших осіб, або надіслати її поштою; 

5. У день голосування до вас завітають члени дільничної виборчої комісії, які організовують голосування за місцем перебування виборців, та видадуть вам виборчий бюлетень.

6. Ви повинні допустити до своєї оселі як членів дільничної комісії, які організовують голосування за місцем вашого перебування, так і осіб, які матимуть право їх супроводжувати — кандидатів у народні депутати України та/або їх довірених осіб, спостерігачів. Якщо ви не дозволити вищевказаним особам зайти до вашої оселі разом з членами дільничної виборчої комісії, то вам буде відмовлено у голосуванні за місцем вашого перебування.