Міськрайонна газета

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВНОТИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ДЕРЖАВНОГО

22 січня 2020 року відділом ведення Державного реєстру виборців була проведена нарада з керівниками та відповідальними особами організацій та установ, які є суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних бази Державний реєстр виборців та головами сільських, селищної рад Шосткинського району. 

Начальник відділу ведення ДРВ апарату Шосткинської райдержадміністрації, Наталія Шалда, підвела підсумки щодо взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців з суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних виборців протягом 2019 року, та вказала на виявлені недоліки, наголосила на забезпеченні своєчасного подання до органів ведення ДРВ повних і достовірних відомостей про виборців.

В ході наради було розглянуто питання щодо підготовки наказів у разі зміни осіб відповідальних за підготовку відомостей про виборців, номерів телефонів, електронних адрес, тощо. А також своєчасного подання їх до відділу ДРВ апарату Шосткинської  районної державної адміністрації.