Міськрайонна газета

СПІВПРАЦЯ ВЛАДИ ТА ПЕРЕВІЗНИКІВ РАЙОНУ

2 березня 2015 року в малому залі Шосткинської районної державної адміністрації на чолі з заступником голови Шосткинської районної державної адміністрації Сергієм Ільєнко та за участю головного спеціаліста відділу економічного розвитку Катерини Свитненко відбулася нарада з питань впорядкування розміру тарифів за проїзд в автобусах на приміських автобусних маршрутах та безпеки пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування та виконання вимог ЗУ «Про автомобільний транспорт».

На нараді були присутні приватні перевізники, які здійснюють перевезення на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Шосткинського району.

У ході зустрічі Сергієм Ільєнко, констатував - однією із основних проблем залишається ріст ціни на паливно-мастильні матеріали та запчастини, що є основною причиною збитковості майже всіх сільських маршрутів. Тому стає необхідним збільшення тарифів на приміських маршрутах до 0,5 грн. за 1 пас/км.

Він також наголосив, що для впорядкування тарифів на перевезення пасажирів в автобусах на приміських маршрутах загального користування необхідно в найкоротші терміни провести роботу з аналізу економічного обґрунтованості тарифів у всіх суб’єктів господарювання, які надають транспортні послуги населенню району, з врахуванням різкого подорожчання цін на паливно-мастильні матеріали та запасні частини для автобусів. Також підкреслив, що перевізникам в ситуації, що склалася, слід виважено підійти до питання перевезення сільського населення та максимально сприяти якісному забезпеченню транспортним сполученням.

З метою безпеки пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування проведено профілактично-розяснювальну роботу з питань посилення безпеки пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування та виконання вимог ЗУ «Про автомобільний транспорт» та постанови КМУ від 18.02.97 №176 «Про затвердження правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту»,в частині:

  • видачі квитків пасажирам водіями автобусів на автобусних маршрутах загального користування, відповідно до ст.34, ст.39 ЗУ «Про автомобільний транспорт» та п.145 ПКМУ від 18.02.97 №176;
  • перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у відповідності до пасажиромісткості транспортних засобів, передбаченою технічною характеристикою транспортного засобу, згідно ст. ст.34, ст.35 ЗУ «Про автомобільний транспорт» та п. 145 ПКМУ від 18.02.97 №176.

У нараді взяв участь голова Шосткинської районної ради Володимир Притико.