Міськрайонна газета

ТРАНСПОРТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

Відбулась нарада тимчасово виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова з автомобільними перевізниками, що здійснюють перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Шосткинського району.

На нараді також були присутні заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Сергій Ільєнко, заступник голови Шосткинської районної ради Віктор Долиняк та заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Наталія Ковбаса.

В ході засідання були обговорені питання врегулювання підвищення тарифів на перевезення пасажирів та регулярність перевезень на маршрутах.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації наголосив, що в зв’язку з узгодженням питання підвищення тарифів на приміських автобусних маршрутах, необхідно відновити усі тимчасово припинені рейси.

В свою чергу перевізники підтвердили відновлення транспортного обслуговування населених пунктів в обсягах, передбачених паспортами автобусних маршрутів.