Міськрайонна газета

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ З 6 ПО 12 ТРАВНЯ 2019 РОКУ

З метою належного виконання у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху у світі Загального плану заходів, а також забезпечення безпеки перевезень, попередження аварійності на автомобільному та міському електричному транспорті загального користування у весняно-літній період, були проведені відповідні заходи.

За участю Шосткинського ВП ГУ Національної поліції в Сумській області було проведено аналіз стану аварійності на території обслуговування з установленням основних причин та умов, що призводить до скоєння дорожньо-транспортних пригод, зокрема з тяжкими наслідками. Розроблено комплекс організаційно-практичних заходів, спрямованих на профілактику аварійності та зниження тяжкості її наслідків. З урахуванням результатів аналізу, скоєних ДТП здійснено перерозподіл сил і засобів для організації ефективного нагляду за дорожнім рухом в місцях скоєння ДТП.

Особовий склад СРПП орієнтовано на виявлення водіїв транспортних засобів, що керують із ознаками алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. За звітний період  складено 47 адміністративних матеріалів, з яких: ст.. 121 КУпАП - 3; ст.. 122 КУпАП – 5; ст.. 124 КУпАП – 3; ст.  126 КУпАП – 11; ст.. 127 КУпАП – 4; ст.. 130 КУпАП – 6; інші – 15.