Міськрайонна газета

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ З 11 ПО 17 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ

У рамках проведення комплексу профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима - 2019», а також «Тижня безпеки дорожнього руху», працівниками Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області, проводяться заходи з забезпечення безпеки дорожнього руху всіх його учасників, а саме: забезпечення безпеки перевезень, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування у осінньо-зимовий період. Під час проведення заходів особовим складом Шосткинського ВП ГУНП у Сумській області було звернуто особливу увагу на необхідність проведення інструктажів з водіями стосовно роботи та підготовки автотранспорту в зимовий період, а також профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод.

Під час проведення профілактичних заходів працівниками Шосткинського ВП ГУНП у Сумській області проводиться роз’яснювальна робота в навчально-виховних закладах,  на підприємствах, в установах, організаціях.

Особовий склад СРПП орієнтовано на виявлення водіїв транспортних засобів, що керують із ознаками алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. За період  з 11 по 17 листопада 2019 року складено 34 адміністративних матеріалів.