Міськрайонна газета

ВІКТОР ГУБЕНКО ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

20 жовтня 2022 року голова Шосткинської районної державної адміністрації – начальник Шосткинської військової адміністрації Віктор ГУБЕНКО провів виїзний прийом громадян с. Марчихина Буда Свеської селищної ради. В ході зустрічі була порушена низка важливих для мешканців громади тем, обговорені нагальні проблемні питання життєдіяльності старостату та надані консультації.

Звернення громадян

Оновлено 01.07.2022

 

Головний спеціаліст з питань контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації
41100, м.Шостка, вул. Свободи,54 
Кабінет № 7, 1-й поверх
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

телефон: (05449) 7-34-48 , +380663668189

 

   

 

Ви можете направити лист до Шосткинської районної державної адміністрації за поштовою адресою: вул. Свободи, 54, м. Шостка, 41100, залишити звернення у телефонному режимі за тел. (05449) 7-34-48 , +380663668189 (у робочий час) або направити лист на офіційну електронну адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. або shst.zvern@sm.gov.ua (цілодобово). 

Крім того, можна звернутись до операторів Сумського обласного контактного центру, які оперативно приймуть Вашу заяву у телефонному режимі щодо проблеми, яка у Вас виникла, і невідкладно надішлють Ваше звернення органам влади відповідно до їхньої компетенції. Телефон контактного центру: 0800-301-501 – безкоштовно для всіх жителів Сумської області. ДУ «Сумський обласний контактний центр» функціонує з Пн по Пт з 8-00 до 18-00. Електронна адреса:   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Також для Вас працюють урядові «гарячі лінії»:

Урядова “гаряча лінія” за телефоном 1545 працює цілодобово. Дзвінки з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

«Гаряча лінія” консультування та забезпечення зворотного зв’язку для осіб з інвалідністю 1539 працює цілодобово. Дзвінки з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

 У зверненні має бути зазначено: 

 • прізвище, ім'я, по батькові,
 • місце проживання громадянина,
 • викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
 • Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати ( див. Зразок заяви)

  

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

На офіційному веб-сайті Верховного Суду України у розділі «До уваги суб’єктів владних повноважень!» (http://bit.ly/366R81I) розміщено постанову від 31 жовтня 2019 року у справі № 813/1960/18 (http://bit.ly/30xrd1N), яка містить обов’язкові для застосування висновки щодо поширення дії Закону України «Про звернення громадян» на звернення громадських організацій та їх керівників.

 

 

 • Регламент Шосткинської районної державної адміністрації
 • Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Сумської обласної державної адміністрації

 

 • Корисна інформація стосовно звернень громадян до Шосткинської районної державної  адміністрації

 

 

!!УВАГА!! ОГОЛОШЕННЯ!!!!!!

До відома жителів Сумської області!!!

Державна установа "Сумський обласний контактний центр" повідомляє, що у зв'язку з великим навантаженням на "гарячу лінію" 0800301501, та з метою якісного забезпечення опрацювання всіх звернень громадян, на період дії воєнного стану, вводимо додаткові номери телефонів...

ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ ГРОМАДЯН

images 5.jpg - 8.92 KB

25.02.2022 відбудуться виїзні прийоми громадян керівництвом Шосткинської районної державної адміністрації.

Голова Віктор ГУБЕНКО проведе прийом громадян з особистих питань Есманьської територіальної громади.

Перший заступник голови Оксана ТАРАСЮК проведе прийом громадян Шалигинської територіальної громади.

Особисті прийоми розпочнуться о 10-00 в приміщеннях селищних рад.

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

WhatsApp Image 2022-02-15 at 13.59.24.jpeg - 203.12 KB

Чергове щомісячне засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян під головуванням Віктора ГУБЕНКА відбулося в Шосткинській районній державній адміністрації 15 лютого.
До уваги членів комісії було представлене колективне звернення від мешканців Середино-Будської громади, які порушили низку питань. За результатами засідання Віктор ГУБЕНКО надав відповідні доручення та зауважив: «Сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади, залишається одним із пріоритетних напрямів роботи Шосткинської районної державної адміністрації

More Articles...

 1. ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН
 2. ГОЛОВА ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛА ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
 3. ПИТАННЯ РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН ПЕРЕБУВАЄ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ
 4. ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
 5. ОЧІЛЬНИЦЯ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ ПРОВЕЛА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В СЕРЕДИНО-БУДСЬКІЙ ГРОМАДІ
 6. ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
 7. ГОЛОВА ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇЇ ПРОВЕДЕ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОЇ ТА ШАЛИГІНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 8. ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ УРЯДОВА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» 15-47
 9. 790 ДОВІДОК СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВОГО ХАРАКТЕРУ ВИДАНО АРХІВНИМ ВІДДІЛОМ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В ПОТОЧНОМУ РОЦІ
 10. НАЙБІЛЬША КІЛЬКІСТЬ ЗВЕРНЕНЬ, ЩО НАДІЙШЛА ДО ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ У МИНУЛОМУ РОЦІ, СТОСУВАЛАСЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ