Міськрайонна газета

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В СЕЛІ КЛИШКИ

В селі Клишки відбувся прийом громадян головою Шосткинської районної державної адміністрації за місцем проживання. В ході зустрічі жителі населеного пункту піднімали декілька питань, котрі наразі хвилюють громаду. Зокрема мешканці стурбовані проблемою ремонту покрівлі місцевого навчально-виховного комплексу. Для покращення матеріальної бази закладу в минулому році було розроблено проект, однак досі його реалізовано не було. Віктор Ждаміров роз’яснив: - «Кошти на реконструкцію та утеплення покрівлі Клишківського НВК минулого року надійшли запізно, зважаючи на особливості конструкції даху будівлі, розпочинати роботи в грудні не було доцільним. Однак фінансування проекту 2018 року є перехідним у 2019 рік. Наразі ми маємо докласти максимум зусиль, для того аби швидше відбулися всі тендерні процедури, і ремонт було розпочато своєчасно».

Наступне питання стосувалось сфери медицини, цікавились зокрема жителі села Клишки етапами реформування «первинки» і «воринки» галузі, а також попросили роз’яснень стосовно того, чи не буде в рамках оптимізації мережі медичних закладів району припиняти функціонування місцева амбулаторія.

Віктор Ждаміров, розповів, що в грудні минулого року здійснено моніторинг і оцінювання спроможності медичних закладів району. По кожному населеному пункту фінансистами спільно з очільниками медустанов було прораховано сукупну суму витрат, яка направляється на утримання інфраструктури, що існує. Врешті припинили функціонувати ФАПи у с. Свірж, с. Остроушки, с. Шевченкове, с. Солотвине. «Ми прийняли виважене рішення піти на непопулярний крок задля того аби використання ресурсів бюджетів всіх рівнів було максимально ефективним. Цьому рішенню передувала ґрунтовна робота з доукомплектування всім необхідним закладів, які залишились працювати. Проведено ремонт, збережено необхідну штатну чисельність персоналу. Тож мова про подальшу оптимізацію структури наразі не йде».