Міськрайонна газета

ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ РОЗГЛЯДАЛИСЬ НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ ШОСТКИНСЬКОЇ РДА

На засіданні колегії Шосткинської районної державної адміністрації розглянуто питання роботи зі зверненнями громадян у Шосткинській районній державній адміністрації за підсумками першого півріччя 2019 року.

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» Шосткинською районною державною адміністрацією упродовж І півріччя 2019 року проводилась системна робота щодо розгляду звернень громадян та вирішення порушених у зверненнях питань.

За підсумками розгляду питання встановлено, що стан роботи зі зверненнями в деяких виконавчих комітетах селищної та сільських рад потребує подальшого вдосконалення. Вцілому, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 № 630 «Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» роботу із зверненнями громадян в Шосткинській районній державній адміністрації рекомендовано визнати такою, що відповідає вимогам, установленим законодавством.