Міськрайонна газета

В ХОДІ РОБОЧОГО ВІЗИТУ ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ В С.СОБИЧЕВЕ МЕШКАНЦІ ОЗВУЧИЛИ РЯД НАГАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ

Під час робочого візиту голови Шосткинської районної державної адміністрації до села Собичеве Віктор Ждаміров провів прийом громадян за місцем проживання та поспілкувався з громадою населеного пункту. На особистий прийом звернулось два місцевих мешканці, питання що стурбували селян стосувалась сфери медицини та культури. Зокрема очільник району надав рекомендації, щодо укладення декларацій з лікарями Шосткинського району аби не виникало законодавчих колізій у разі потреби отримання медичних послуг за фактичним місцем проживання громадян. Також, надано роз’яснення стосовно перспектив ремонту системи опалення в місцевому сільському клубі. Наразі шляхи розв’язання цієї проблеми вивчаються.
У місцевому НВК проблеми з опаленням вже вирішено. Коштом сільської ради в школі замінено старі батареї мережі теплопостачання на нові. В закладі сьогодні навчається 32 дитини та в дошкільному підрозділі «Казка» виховується 12 дітей. «Навчальна база в закладі наразі на високому рівні, в тому числі і завдяки підтримці сільської ради. Це приклад того, як органи місцевого самоврядування мають піклуватись про громаду» - зауважив під час огляду матеріально-технічної бази НВК Віктор Ждаміров.
Після, спілкуючись в режимі відкритого діалогу, місцеві мешканці серед першочергових проблем населеного пункту виокремили функціонування КНС, яка обслуговує два шістнадцятиквартирні будинки. Досі громада не може знайти організацію, котра б надавала послуги і з водопостачання, і з водовідведення. Запропоновано проконсультуватись щодо цього з фахівцями Шосткинського міськводоканалу.
Найдискусійнішим питанням стало обговорення стану місцевого ставка, який протягом останніх десяти років активно замулюється та заростає очеретом. Власними силами місцевим мешканцям розчистити його не до снаги. Віктор Ждаміров запропонував звернутись до ліцензованої на цей вид діяльності організації, яка свого часу проводила аналогічні роботи в с. Миронівка. Її представник надав відповіді на всі запитання представників органів влади та громадськості. Прийнято рішення, про невідкладне замовлення сільською радою проєктно-кошторисної документації на проведення робіт. Проводитимуться вони на умовах співфінансування одразу з декількох бюджетних рівнів. Розпочнуть реалізацію запланованого вже навесні цього року.