Міськрайонна газета

Звіти щодо виконання програм розвитку

 

 

УРЯД ШВЕЙЦАРІЇ ТА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ООН (ПРООН) ОГОЛОШУЮТЬ КОНКУРС ПАРТНЕРСЬКИХ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЄКТІВ ДЛЯ ПРОТИДІЇ ТА ЗМЕНШЕННЯ ВПЛИВУ ПАНДЕМІЇ COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Оголошення має на меті підтримку конкурсу партнерських проєктів, орієнтованих на виклики, для протидії і зменшення впливу коронавіруса (COVID-19).

До участі запрошуються громадські організації, що у партнерстві з бізнесом та/або владою об’єдналися з метою реалізації економічних і соціальних проєктів для протидії та полегшення наслідків пандемії коронавірусу на території України.

ПРО ПРОДОВЖЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ ДФРР НА 2020 РІК

Регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, продовжено прийняття заявок на участь у конкурсному відборі на 2020 рік до 20.01.2020.

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ!

При Шосткинській районній державній адміністрації запроваджено постійно діючу телефонну «гарячу» лінію щодо фактів виявлення нелегальної діяльності автозаправних станцій на території Шосткинського району. «Гаряча» лінія працює щоденно з 9:00 до 12:00 та з 13:00 до 16:00, крім вихідних та святкових днів, за номером 7-20-29.

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ У СІЧНІ–ВЕРЕСНІ 2019 РОКУ

Демографічна ситуація

Станом на 1 вересня 2019 року, за оцінкою, чисельність наявного населення Шосткинського району складала 19539 осіб.

Природний рух населення району характеризується суттєвим перевищенням числа померлих над новонародженими: упродовж січня–серпня 2019 року у районі з’явилося на світ 70 немовлят; кількість померлих склала 298 осіб.