Міськрайонна газета

ВИЇЗНА НАРАДА З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ

Під час робочого візиту голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова до Богданівської сільської ради відбулася нарада з питань соціально-економічного розвитку населених пунктів. Ольга Захарченко, голова Богданівської с/р, ознайомила з матеріально-технічною базою галузей медицини, житлово-комунального господарства та освіти. Акцентовано увагу на проблемних аспектах функціонування місцевої амбулаторії та навчально-виховного комплексу.

У селі Богданівка освітні послуги надають Богданівський НВК та ДНЗ «Сонечко». В яких навчається 73 учнів та 16 дітей в ДНЗ. Із села Пирогівка дітей до школи підвозить шкільний автобус (29 учнів та 6 дітей ДНЗ). Наразі проблема, що потребує нагального вирішення – капітальний ремонт покрівлі будівлі. З цією метою ще минулого року було залучено одразу три джерела фінансування проекту реконструкції об’єкту: з бюджету району на реалізацію проекту виділено 708 тисяч 564 гривні, рішенням сесії в бюджеті сільської ради було передбачено 500 тисяч гривень, з державної казни надійде фінансова підтримка у розмірі 230 тисяч 720 гривень. Корегування проектної документації будівельних робіт зараз триває.

Медичне обслуговування населення Богданівської сільської ради забезпечується Богданівською амбулаторією загальної практики – сімейної медицини та Пирогівським ФП. Для покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я в минулому році було придбано господарське обладнання та інвентар на суму 13 тисяч гривень. Ще належить доукомплектувати амбулаторію таким оснащенням як медичні ростомір та ваги. Систему опалення в амбулаторії було реконструйовано ще п’ять років тому, тож в кабінетах температурний режим у межах санітарних норм. Нарікань на якість надання медичних послуг місцеві мешканці не мають.

Поряд з цим, відкритим залишається питання стосовно утримання житлового фонду багатоповерхівок. На території сільської ради зареєстровано 6 ОСББ, однак ініціативної позиції, з боку співвласників, щодо забезпечення потреб будинків досі не має. Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації рекомендував представникам органів місцевого самоврядування виступити з пропозицією об’єднання всіх ОСББ в єдину асоціацію. Таким чином вдасться більш ефективно реагувати на житлово-комунальні проблеми та їх розв'язувати, оскільки фактично вони є спільними для всіх місцевих багатоповерхівок.

За результатами наради відповідним структурним підрозділам влади надані доручення та їх виконання поставлено на контроль.