Міськрайонна газета

ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

 

Довгострокові та щорічні проекти та програми МТД

Запрошуємо інвесторів до співпраці (презентація)

 

Станом на 1 квітня 2016 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в район, складає 697,5 тис.дол. США.

Станом на 01.07.2016 року на території Шосткинського району наявні 12 вільних виробничих та невиробничих об’єктів  загальною площею 4028,1 кв.м, з них 3 об’єкти торгівлі (с. Богданівка, с. Собич) площею 271,7 кв.м та 9 об’єктів виробничого та невиробничого призначення (с. Каліївка, с. Клишки, с. Ковтунове, с. Погребки, с. Макове, с. Собичеве) площею 3756,4 кв.м. Також  на території 6 сільських рад (Вовнянська, Клишківська, Ображіївська, Собицька, Собичівська, Чапліївська) в наявності 15 земельних ділянок площею 743,4 га для формування пропозицій потенційним інвесторам щодо реалізації інвестиційних проектів.

 

 

Станом на 1 січня 2016 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в район, складає 675,5 тис.дол. США., що становить 87,15% до 01.01.2015.

Шосткинський район приймає участь у третій фазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ», який розраховано на період  з 2015 по 2017 роки. У даній фаза Проекту беруть участь 4 сільські ради: Богданівська, Клишківська, Миронівська та Собицька. На території цих сільрад створені і діють такі Громадські організації: «Богданівка-2015», «Клишки-2015», «Миронівка-2015» та «Світанок-2012» відповідно.

Пріоритетними сферами третьої фази реалізації мікропроектів на території Богданівської, Клишківської та Миронівської сільрад визначено заходи з енергозбереження в закладах освіти. Громадська організація «Світанок-2012», яка функціонує на території Собицької сільської ради, пріоритетним напрямком вибрала охорону здоров’я.

У 2015 році в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» виконано енергозберігаючі заходи в Клишківському, Богданівському та Миронівському НВК, а також капітальний ремонт будівлі Собицького АЗПСМ з придбанням обладнання. Загальна сума коштів по виконанню всіх передбачених робіт Проекту складає 1 177, 317 тис. грн.

Воронізькою селищною радою підготовлено пропозицію щодо фінансування об’єктів за рахунок ДФРР в 2015 році (за рахунок власних коштів та коштів Державного фонду регіонального розвитку було впроваджено інвестиційний проект «Заходи з енергозбереження у дошкільному навчальному закладі «Вишенька» - заощадження коштів селищного бюджету» на загальну суму 317,480 тис.грн.).

В районі щоквартально проводиться робота з оновлення бази даних вільних виробничих приміщень, об’єктів ресторанного господарства, побуту, що не використовуються та вільних земельних ділянок для передачі в оренду або продажу суб’єктам господарювання для ведення ними господарської діяльності.

Станом на 01.01.2016 року на території Шосткинського району наявні 12 вільних виробничих та невиробничих об’єктів  загальною площею 4028,1 кв.м, з них 3 об’єкти торгівлі (с. Богданівка, с. Собич) площею  271,7 кв.м та 9 об’єктів виробничого та невиробничого призначення (с. Каліївка, с. Клишки, с. Ковтунове, с. Коротченкове, с. Макове, с. Собичеве) площею 3756,4 кв.м. Також  на території с. Ображіївка Шосткинського району 1 земельна ділянка площею 1,5 га., також відповідна інформація щоквартально надсилається до обласної державної адміністрації.

 

Станом на 1 січня 2014 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в район, складає 775,1 тис.дол. США., що становить 82,2% до 01.01.2014.

Проводиться подальша робота щодо залучення інвестицій в район.

Шосткинський район приймає участь у третій фазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ», який розраховано на період  з 2015 по 2017 роки. У даній фаза Проекту беруть участь 4 сільські ради: Богданівська, Клишківська, Миронівська та Собицька. На території цих сільрад створені і діють такі Громадські організації: «Богданівка-2015», «Клишки-2015», «Миронівка-2015» та «Світанок-2012» відповідно. Пріоритетними сферами третьої фази реалізації мікропроектів на території Богданівської, Клишківської та Миронівської сільрад визначено заходи з енергозбереження в закладах освіти.

Громадська організація «Світанок-2012», яка функціонує на території Собицької сільської ради, пріоритетним напрямком вибрала охорону здоров’я. Громада даної сільради планує провести капітальний ремонт Собицької АЗПСМ з придбанням медичного обладнання.

10 липня 2015 року був проведений тендер на виконання робіт в межах Мікропроекту  «Енергозберігаючі заходи в НВК с. Клишки (заміна віконних блоків)» в с. Клишки та 24 липня 2015 року тендер з іншими учасниками Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

В районі щоквартально проводиться робота з оновлення бази даних вільних виробничих приміщень, об’єктів ресторанного господарства, побуту, що не використовуються та вільних земельних ділянок для передачі в оренду або продажу суб’єктам господарювання для ведення ними господарської діяльності.

Станом на 01.07.2015 на території Шосткинського району наявні 9  вільних виробничих та невиробничих об’єктів  загальною площею 3182,4  кв.м., з них 7 об’єктів торгівлі та побутового обслуговування площею  2957,9  кв. м. та 2 об’єкти виробничого призначення площею 224,5  кв. м. Також  на території с. Ображіївка Шосткинського району наявна 1 земельна ділянка площею 1,5 га, також відповідна інформація щоквартально надсилається до обласної державної адміністрації.

 

Станом на 1 жовтня 2013 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в район, складає 1230,9 тис.дол. США., що становить 101,5% до початку року. За темпом росту обсягів прямих іноземних інвестицій на одиницю населення Шосткинський район посідає 4 місце серед районів області.

Проводиться подальша робота щодо залучення інвестицій в район.

Чотири сільські громади Вовнянська, Собицька, Чапліївська та Тиманівська брали участь в проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ». На даний час завершено роботи по всім 4 проектам. Наразі проводяться роботи з реалізації 2 енергозберігаючих проектів по Чапліївському та Собицькому НВК.

Створено багатофункціональний сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Вовнянський» (с. Вовна), метою якого є надання послуг членам кооперативу з обробітку грунту та заготівлі кормів.

В районі щоквартально проводиться робота з оновлення бази даних вільних виробничих приміщень, об’єктів ресторанного господарства, побуту, що не використовуються та вільних земельних ділянок для передачі в оренду або продажу суб’єктам господарювання для ведення ними господарської діяльності. До зазначеної бази даних включено 20 вільних об’єктів загальною площею 4,7 тис.кв.м. та 1 земельна ділянка площею до 1,5 га, якій присвоєно кадастровий номер і вона розташована на території Ображіївської сільської ради. За 2013 рік суб’єктам господарювання передано в оренду або продано близько 500 м2 вільних приміщень для ведення господарської діяльності.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 54, каб. 26, контактний телефон (05449) 7-20-29.