Міськрайонна газета

МІЖНАРОДНА ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА В ДІЇ

14 квітня 2015 року відбувся черговий тренінг спільного проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

На зустрічі були присутні заступник голови Шосткинської райдержадміністрації Сергій Ільєнко, заступник голови Шосткинської райради Віктор Долиняк, заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Наталія Ковбаса, а також представники громадських організацій району.

Під час тренінгу координатори Проекту у Сумській області Тамара Харченко та Анатолій Молошний надали інформаційно-методичну допомогу Громадським організаціям району по підготовці усіх необхідних документів та написанню мікропроектної пропозиції в рамках реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

Нагадаємо, що у даній фазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» беруть участь 4 сільські ради: Богданівська, Клишківська, Миронівська та Собицька. На території цих сільрад створені і діють такі Громадські організації: «Богданівка-2015», «Клишки-2015», «Миронівка-2015» та «Світанок-2012» відповідно. Пріоритетними сферами третьої фази реалізації мікропроектів на території Богданівської, Клишківської та Миронівської сільрад визначено заходи з енергозбереження в закладах освіти.

Громадська організація «Світанок-2012», яка функціонує на території Собицької сільської ради, пріоритетним напрямком вибрала охорону здоров’я. Громада даної сільради вже приймала участь у попередній фазі Проекту та провела реконструкцію вуличного освітлення с.Собич, а також капітальний ремонт будівлі Собицького НВК із заміною вікон та дверей (енергозберігаючі заходи). Позитивний попередній досвід участі у Проекті дав поштовх для реалізації ще одного мікропроекту на території Собицької сільради, а саме буде проведено капітальний ремонт Собицької АЗПСМ та придбане медичне обладнання.