Міськрайонна газета

ВІДКРИТТЯ ОБ'ЄКТУ В СЕЛІ КЛИШКИ В РАМКАХ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОЕКТУ ЄС/ПРООН «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ»

14.08.2017 відбулося відкриття об'єкту в с. Клишки Шосткинського району в рамках діяльності проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Сумській області. Метою зустрічі було продемонструвати застосування новітніх технологій для збереження теплової енергії на прикладі відреконструйованого об'єкту в с. Клишки.

У заході брали участь координатор Сумського обласного ресурсного центру громад Тамара Харченко, перший заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Волинець, голова Шосткинської районної ради Олексій Долиняк, начальник відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації Світлана Петренко, виконуючий обов'язки начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Шосткинської районної державної адміністрації Оксана Савченко та головний спеціаліст Олена Гончаренко, Клишківський сільський голова Борис Прядка, голова громадської організації «Клишки — 2015» Ірина Чайка, представники громади Клишківської сільської ради, а також підрядна організація — виконавці робіт ПП «Будсервіс» в особі представника Віктора Хохлова.

Учасників заходу в Клишківському НВК щиро зустрічали з короваєм. Вихованці закладу вітали запрошених гостей піснями та віршами.

Сільський голова, керівництво Шосткинської районної державної адміністрації та Шосткинської районної ради виступили з вітальним словом до зібрання з приводу завершення реалізації мікропроекту в селі Клишки.

Учасникам заходу  від координатора Сумського обласного ресурсного центру громад Тамари Харченко було вручено подяки за вагомий внесок у впровадженні мікропроектів громад Шосткинського району в рамках реалізації спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ».

Нагадуємо, що у 2017 році було реалізовано мікропроект «Енергоефективні заходи в НВК село Клишки. Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу з утепленням фасаду та заміні віконних блоків», загальна вартість якого складає 331,5 тис. грн.