Міськрайонна газета

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ: ВИСТАВКА «ФАКТОР СВОБОДИ»

На 19-ти стендах презентовано матеріали про трьох українців, чиїми іменами називали цілий народ, – Мазепу, Петлюру та Бандеру.

Виставка дає можливість по-новому подивитися на постаті Мазепи, Петлюри та Бандери, які протягом останніх 300 років були символом свободи та боротьби за українську ідею.

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ІІ ТА III ЕТАПІВ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ: РЕЙТИНГ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ, ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ

Визначено рейтинг конкурсних пропозицій та переможців конкурсу проектів, розроблених громадськими організаціями ветеранів, політичних в’язнів, і репресованих, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів районного бюджету.

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ 07.11.2019 (І ЕТАП КОНКУРСУ- РІШЕННЯ ПРО УЧАСТЬ У ДРУГОМУ ЕТАПІ КОНКУРСУ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ)

07 листопада 2019 року проведено І етап конкурсу: засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу проектів, розроблених громадськими організаціями ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів районного бюджету.

ОГОЛОШЕННЯ: ПРО ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ КОНКУРСУ

До уваги учасників конкурсу!

ІІ етап конкурсу (відкритий захист конкурсних пропозицій) відбудеться 13 листопада 2019 року о 10.00 в малій залі (3 поверх Шосткинської районної державної адміністрації).