Міськрайонна газета

ПОПЕРЕДНІ СПИСКИ ВИБОРЦІВ ПЕРЕДАНО НА ДІЛЬНИЦІ

11 жовтня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Шосткинської райдержадміністрації було передано членам дільничних виборчих комісій попередні списки виборців та іменні запрошення. Працівники відділу також вручили пам'ятки членам ДВК, зразки заяв та інші документи, необхідні для роботи виборчих комісій.

На доставлення іменних запрошень і уточнення повноти попередніх списків виборців членами ДВК відводиться лише 3-4 дні. Дільнична виборча комісія має працювати щоденно, без вихідних.

Кожен виборець може ознайомитись зі списком виборців протягом всього робочого дня на дільниці за місцем реєстрації та у випадку виявлення неточностей звернутися до дільничної виборчої комісії (або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців) із документами (паспортом) для їх усунення.

Крайній термін, до якого можуть прийматися заяви щодо уточнення списку виборців, - 18 жовтня 2015 року. У відділі ведення Державного реєстру виборців заяви особисто від виборців приймаються до 19 жовтня. Подана після зазначеного строку заява не розглядається.

Виборець, який на день виборів перебуває за межами населеного пункту, в якому він зареєстрований, участі в місцевих виборах не бере, тому що належність до громади визначається місцем реєстрації.

Якщо до 14 жовтня 2015 року виборці не отримали іменне запрошення, потрібно звернутися до дільничної виборчої комісії або до відділу ведення Державного реєстру виборців.