Міськрайонна газета

Проведення комплексу весняно-польових робіт у Шосткинському районі

         Управлінням агропромислового розвитку Шосткинської райдержадміністрації разом з керівниками сільськогосподарських підприємств району проведена організаційна робота по забезпеченню комплексу весняно-польових робіт у 2013 році необхідними матеріально-технічними ресурсами.

         Згідно розрахунків-прогнозів аграріїв для проведення комплексу весняно-польових робіт потрібні кошти на суму 33,9 млн.грн., що на 30,8% більше, ніж в минулому році.

         В господарствах району продовжується накопичення матеріально-технічних ресурсів для своєчасного проведення весняно-польових робіт. Станом на 01 квітня на їх придбання витрачено кошти на суму 24,9 млн.грн. Забезпеченість господарств мінеральними добривами становить 106% до потреби. Потреба в паливно-мастильних матеріалах становить: дизельне пальне – 340 тонн, бензин – 86 тонн, мастила – 26 тонн.

        Забезпеченість паливно-мастильними матеріалами становить: дизельним паливом - 90%, бензином – 88%, мастилом – 87%.

         Господарства забезпечені кондиційним посівним матеріалом на 109%.

         Проводиться постійний моніторинг стану озимих культур. Підживлено озимого жита на площі 320 га.

         Готовність техніки для проведення комплексу весняно-польових робіт становить: трактори – 97%, плуги, культиватори – 96%, лущильники, борони дискові, борони зубові та сівалки – 100%.

         Кадрами механізаторів господарства забезпечені повністю в кількості 90 чоловік.

         Першого квітня в Сумській облдержадміністрації відбулася нарада під головуванням заступника голови облдержадміністрації з питань агропромислового комплексу Слизького С.М. Делегацію району очолював перший заступник голови Шосткинської райдержадміністрації Пустобород С.В. На нараді розглядалися актуальні питання щодо своєчасного проведення комплексу весняно-польових робіт в області.